Eddie Figge blandteknik

292705

EDDIE FIGGE (1904-2003): "-Oh La Vache!", signerad och daterad Figge 1951, blandteknik på papper, 22,5 x 28,5 cm

Oramad, ojämna papperskanter, monterat i hörnen på annat papper

Konst, Teckningar

Monter 21

Eddie Figge blandteknik

Budhistorik (12 bud)
1695984
1694264
1685170
1685169
950
1685168
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.