Albert Johansson

292694

JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson, 71/90, färgetsning, plåtmått 48x60 cm

Skadat glas

Fack 18

Albert Johansson
Budhistorik (26 bud)
1686367
2 600
1686359
2 400
1686359
1686365
1686359
1 700

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.