Torsten Andersson oljemålning

292693

TORSTEN ANDERSSON (1926-2009): Komposition, signerad och daterad Torsten -51, olja på duk, 32 x 16 cm

Monter 21

Torsten Andersson oljemålning

Budhistorik (27 bud)
1697131
9 200
1697068
9 000
1697068
8 400
1696031
8 200
1695733
8 000

Slutpris SEK:
9 200
888 EUR, 1 008 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.