Igge Karlsson

292692

KARLSSON, Igge (född 1932): Komposition med häst, signerad och daterad Igge K -80, 20/60, färglitografi, 70x100 cm

Fack 3

Igge Karlsson
Budhistorik (8 bud)
1684978
950
1686571
900
1684978
750
1684557
700
1684557
550

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.