Yrjö Edelmann

292689

YRJÖ EDELMANN (född 1941): Inslagen målning, signerad och numrerad, färglitografi, 65/75, bladmått ca 61x89 cm

Trasigt glas

Fack 3

Yrjö Edelmann
Budhistorik (7 bud)
1686064
600
1685766
550
1675672
500
1676107
450
1675672

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.