Slas

292688

STIG CLAESSON, SLAS (1928-2008): Utsikt mot Skeppsbron i Stockjholm, signerade och daterade Stig Claesson -80, numrerad 12/60, färglitografi, ca 60x90 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 9

Slas
Budhistorik (18 bud)
1686396
1686317
1685745
1 900
1675445
1 800
1685744
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.