Carl Otto Hultén

292686

CARL OTTO HULTÉN (född 1916): Komposition med noshörning, signerad Co Hultén , färglitografi, 57/90, ca 78x58 cm

Fack 6

Carl Otto Hultén
Budhistorik (14 bud)
1686874
950
1685753
900
1686873
850
1685753
1686871
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.