Oidentifierad konstnär 1800

292684

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Insjölandskap med tallar, osignerad, olja på papper, ca 25x33 cm

Uppfodrad på pannå

Konst, Äldre måleri

Fack 5

Oidentifierad konstnär 1800

Budhistorik (21 bud)
1686419
1 700
1686418
1 600
1686414
1686412
1 400
1686411
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.