Beck och Ljung

292679

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): "Space Game", signerad Beck & Ljung 77, färglitografi, 107/125, ca 80x60 cm

Fack 3

Beck och Ljung
Budhistorik (2 bud)

1686207
1685380

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.