Oidentifoierad konstnär 1800 tal

292678

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med fors, osignerad, olja på papper, 28x36 cm

Uppfodrad på pannå, retuscheringar, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 8

Budhistorik (18 bud)
1686047
2 600
1686044
2 400
1686042
1686043
1686042
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.