Mona Huss Walin

292673

MONA HUSS WALIN (född 1944): BP-mack med utsikt mot Skeppsholmen, Stockholm, signerad och daterad M. Huss W -79, 90/100, färglitografi, 64x50 cm

Ej glasad

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 15

Mona Huss Walin
Budhistorik (14 bud)
1686827
1 800
1686822
1 700
1686822
1 600
1686819
1686820

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.