Einar Jolin litografi

292663

JOLIN, Einar (1890-1976): Stilleben, signerad Jolin, H.C. 17/40, färglitografi, ca 45x56 cm

Något gulnad

Fack 15

Einar Jolin litografi
Budhistorik (12 bud)
1686055
1680626
950
1680626
850
1685432
1680626
750

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.