Oleg Nourpeissov oljemålning

292657

OLEG NOURPEISSOV (född 1962): "White wine with cheeze", signerad och daterad a tergo 2010, olja på duk, ca 72x59 cm

Rum 11

Oleg Nourpeissov oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1686299
8 200
1686253
8 000
1686211
2 600
1684788
1683776

Slutpris SEK:
8 200
791 EUR, 899 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.