Liggande kvinna brons

292655

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Liggande kvinna, otydligt signerad, brons, höjd 11,5, längd 27 cm

Konst, Skulpturer

Monter 31

Liggande kvinna brons

Budhistorik (37 bud)
1686498
22 000
1685914
21 000
1686487
21 000
1685914
20 000
1686485
19 500

Slutpris SEK:
22 000
2 215 EUR, 2 517 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.