Einar Jolin litografi

292617

EINAR JOLIN (1890-1976): Stadshuset i Stockholm, stämpelsignerad Jolin, färglitografi, 334/360, 36x56 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 6

Einar Jolin litografi
Budhistorik (26 bud)
1686633
3 800
1686627
3 600
1686628
3 600
1686627
3 400
1686625
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.