Madeleine Pyk litografi

292616

MADELEINE PYK (född 1934): Cirkusdirektören, signerad M Pyk, färglitografi, E.A. 13/35, 65x50 cm

Fack 18

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (4 bud)

1686507
950
1681492
1678554
1678553

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.