Oljemålning med interiörscen

292611

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kopia efter äldre förlaga, 18/1900-tal, interiörscen, olja på duk, 97x76 cm

dubblerad, restaurerad

Konst, Äldre måleri

Fack 3

Oljemålning med interiörscen

Budhistorik (12 bud)
1683585
850
1685877
1683585
750
1685876
700
1683585
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.