Oljemålning interiörscen

292605

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, otydligt signerad (?) Schmitt, interiör med kardinal, olja på duk, 65x76 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Oljemålning interiörscen

Budhistorik (34 bud)
1686189
8 000
1686188
7 800
1686187
7 600
1686186
7 400
1686184
7 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.