Sköljkoppar med pantograferad dekor

292582

SKÖLJKOPPAR, 12 st., glas, 1900-tal, pantograferad dekor, höjd ca 7,5, diameter ca 13 cm

En med 2 nagg

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 30

Budhistorik (19 bud)
1686711
1 400
1686111
1 300
1686710
1686111
1686702

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.