Gösta Werner oljemålning

292577

WERNER, Gösta (1909-1989): Komposition, signerad a tergo Gösta Werner, olja på duk, 80x65cm

Rum 6

Gösta Werner oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1686602
5 600
1686613
5 400
1686602
5 200
1686606
5 000
1686602
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.