Ernst Billgren litografi

292573

BILLGREN, Ernst (född 1957): Kompsition med fågel, signerad Ernst Billgren, numrerad HC V/XXV, färglitografi, ca 75x76 cm

Rum 5

Ernst Billgren litografi

Budhistorik (5 bud)
1682885
2 600
1679352
1678832
1677170
1673761

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.