Väggtextilier

292571

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, textilapplikationer, 2 st., varav 1 signerad och daterad Eva Skogh -88, ca 108x58 vardera

fläckar

Mattor/Textilier

Monter 27

Väggtextilier

Budhistorik (2 bud)

1686782
1686675

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.