Olle Nyman oljemålning

292563

NYMAN, Olle (1909-1999): Övre gård i Duvnäs, signerad O. Nyman, olja på pannå, 49x38 cm

Rum 11

Olle Nyman oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1685978
5 800
1684758
5 600
1684758
5 400
1685466
5 200
1684758
4 600

Slutpris SEK:
5 800
560 EUR, 636 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.