Alexander Langlet oljemålning

292562

ALEXANDER LANGLET (1870-1953): Ridande karoliner i snöyra, signerad och daterad Alex. Langlet -42, olja på pannå, 29x37 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 4

Alexander Langlet oljemålning

Budhistorik (20 bud)
1689941
5 000
1689916
4 800
1689939
4 800
1689916
4 600
1689889
4 400

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.