Skåp 1900-tal

292558

SKÅP / HIGHBOARD, 1900-talets mitt, betsat och lackat lövträ, nyckelbussningar i mässing, tapetserad dekor av "Flora", invändigt med hyllplan, höjd 112, 170x44 cm

Omarbetad, smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 6

Skåp 1900-tal

Budhistorik (3 bud)

1680879
6 400
1680878
6 200
1680877
5 200

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.