Väggrelief

292550

VÄGGRELIEF / SKULPTUR, 1900-tal, gips, dekor av antikiserande man, 182x40x6 cm

Nagg

Konst, Skulpturer, Diverse

Rum 4

Väggrelief

Budhistorik (11 bud)
1687041
850
1687028
1687039
1687028
750
1687034
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.