Siri Derkert, akvarell

292537

SIRI DERKERT (1888-1973), Flickporträtt, akvarell på papper, signerad, 36 x 22 cm.
Proveniens: I familjen Derkerts ägo

Fack 16

Siri Derkert, akvarell

Budhistorik (6 bud)
1686670
1 300
1685585
1679527
700
1678082
650
1676379

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.