Gipsfiguriner efter John Bauer

292533

FIGURINER, 3 st, gips, efter John Bauer, varav ena "Humpe", bemålad, höjd ca 9-11 cm

"Humpe" med lagning och spricka, slitage

Konst, Skulpturer

Monter 31

Budhistorik (1 bud)

1685721
2015-02-13 06:51:30

2015-02-13 kl 16:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.