Leksaksclowner Japan

292532

LEKSAKSCLOWNER, 3 st, To Play, Japan, 1950-60-tal, litograferad plåt, delvis filtklädda, urverksdrfivna, höjd 11-20 cm

Smärre slitage

Diverse, Leksaker

Monter 31

Leksaksclowner Japan

Budhistorik (7 bud)
1686551
550
1685429
500
1686550
500
1685429
450
1686497

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.