Benno Arzt oljemålning

292517

ARZT, Benno (född 1941): Komposition med fåglar", signerad Benno Artzt och daterad 2010, olja på duk, 150x120 cm

Rum 9

Benno Arzt oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1686770
3 600
1685180
3 400
1684577
3 200
1679544
1676897

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.