Benno Arzt oljemålning

292516

ARZT, Benno (född 1941): "Twin Trees", signerad Benno Artzt och daterad 2011, olja på duk, 120x150 cm

Rum 9

Benno Arzt oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1684575
1679546
2 800
1679392
1 800
1676892
1676398

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.