Ulf Trotzig, oljemålning

292493

ULF TROTZIG (1925-2013), Svart fågel, signerad Trotzig, daterad på baksidan 2001, olja på duk, 74 x 61 cm

Rum 3

Ulf Trotzig, oljemålning

Budhistorik (21 bud)
1689621
12 500
1689154
12 000
1689014
11 500
1689012
11 000
1689011
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 206 EUR, 1 370 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.