Saltkar silver

292489

SALTKAR, 1 par, silver, båtformade, slipad insats i klarglas, längd ca 13 cm

Lagningar, smärre nagg

Silver

Monter 30

Saltkar silver

Budhistorik (6 bud)
1686168
550
1686116
500
1686115
450
1686114
1683958

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.