Peder Duke akvarell

292485

DUKE, Peder (1938-2003): "Berg II", signerad och daterad Peder Duke 1959, akvarell, 35,5x50,5 cm

Med dedikation

Fack 1

Peder Duke akvarell

Budhistorik (1 bud)

1674281
2015-02-06 13:12:15

2015-02-13 kl 21:33
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.