Oscar Reuterswärd

292477

REUTERSWÄRD, Oscar (född 1915): "3-dimensionellt formkomplex" Paris 1954, signerad Oscar Reuterswärd, akvarell med medföljande 3D-glasögon, bladmått 28,5x39 cm

Ändringar/tillägg
3D-glasögon finns att uthämta i utlämningsdisken

Tavelvagn 5

Oscar Reuterswärd

Budhistorik (9 bud)
1686895
1686894
1686893
950
1686892
900
1686891
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.