Sven Olof Ehrén färglitografier

292464

EHRÉN, Sven-Olof (1927-2004): (3) Motiv från Sergels torg, Slottet samt Slussen, signerade och daterade Sven Olof Ehren -71, träsnitt, 54, 290, 322/360, vardera 23x40 cm

Fack 14

Budhistorik (22 bud)
1686532
1 600
1686462
1686531
1686462
1 400
1685354
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.