Salvador Dali tillskriven färgetsning

292454

DALI, Salvador (1904-1989): tillskriven, Komposition, bär signatur, numrerad 82/300, färgetsning, 55x42,5 cm

Fack 3

Budhistorik (31 bud)
1686208
5 200
1686138
5 000
1685711
4 800
1686135
4 800
1685711
4 600

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.