Salvador Dali tillskriven färgetsning

292453

DALI, Salvador (1904-1989), tillskriven: Ryttare till häst, bär signatur, numrerad 44/300, färgetsning, 49,5x59 cm, oramad
PROVENIENS: Gallery Hall, Söborg, Danmark, 1982

Monterad vertikalt på mitten av bakstycket, svår att lossa

Rum 1

Budhistorik (21 bud)
1686855
3 200
1686783
1685113
2 800
1685002
2 600
1685111
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.