Väggspegel samt spegellampetter

292432

VÄGGSPEGEL, SPEGELLAMPETTER för 1 ljus vardera, 1 par, 1900-talets andra hälft, signerade PC, (snidare från Vadstena), spgeln 58x33 cm

Speglar

Monter 25

Budhistorik (21 bud)
1685266
1 600
1685046
1685260
1 400
1685046
1 300
1685252

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.