Pelarbord 1900-tal

292426

PELARBORD, 1900-talets första hälft, enligt uppgift Svensk Hemslöjd, valnöt, höjd 56, diameter 76 cm

Skivan ngt blekt, bruksslitage

Rum 6

Pelarbord 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

1685022
1677779

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.