Lars Tärning olja på pannå

292419

TÄRNING, Lars (född 1945): Kustmotiv, signerad och daterad Lars Tärning -13 olja på pannå, 26x59 cm

Rum 3

Lars Tärning olja på pannå

Budhistorik (6 bud)
1688573
1 400
1689492
1 300
1688573
1688539
1684138

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.