Lars Tärning olja på pannå

292418

TÄRNING, Lars (född 1945): Stilleben med Amarone, signerad och daterad Lars Tärning -14, olja på pannå, 36x30 cm

Rum 5

Lars Tärning olja på pannå

Budhistorik (12 bud)
1690058
1 600
1686936
1686589
1 400
1686935
1 400
1686589
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.