Tamburmajor

292406

TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 177 cm

Bruksslitage

Rum 4

Tamburmajor

Budhistorik (64 bud)
1685384
15 000
1685420
14 500
1685384
14 000
1685414
13 500
1685384
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 448 EUR, 1 644 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.