Biblioteksstege

292405

BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-talets andra hälft, England, mahogny, klädda trappsten, avslut av mässingsknopp, total höjd ca 108 cm

Bruksslitage

Rum 2

Biblioteksstege

Budhistorik (25 bud)
1684530
3 200
1684117
1683434
2 800
1682957
2 600
1682305
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.