Vas Ann Wåhlström

292404

VAS, Ann Wåhlström, Kosta 1992, dekor av cirklar i svart, hals i gult glas, signerad 8344-021, KOSTA BODA A. WÅHLSTRÖM EDITION 92 5/25 samt egenhändig signatur, höjd ca 43 cm

Obetydliga repor

Glas, Konstglas

Rum 3

Vas Ann Wåhlström

Budhistorik (14 bud)
1684544
2 600
1684351
2 400
1678563
1684349
1678563
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.