Bord mässing

292400

BORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, bordsskivor i glas, höjd ca 51, 60x45 cm

Bruksslitage, en glasskiva med ett skadat hörn

Ändringar/tillägg
En glasskiva med ett skadat hörn

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Bord mässing

Budhistorik (33 bud)
1684541
3 200
1684492
1684540
1684492
2 800
1684539
2 600

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.