William Tillyer akvarell på papper

292397

WILLIAM TILLYER (England, född 1938): Untitled, signerad och daterad Tillyer -74, akvarell på papper, 64x45 cm

Rum 17

Budhistorik (4 bud)

1675548
5 000
1674711
3 800
1673995
1 600
1673889

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.