Bordslampa 1960-tal

292396

BORDSLAMPA, 1960-tal, stomme i mässing, delvis klädd i brunt läder, total höjd ca 83 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor

Bordslampa 1960-tal

Budhistorik (4 bud)

1685099
450
1685102
1685099
1685082

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.