Cremekoppar Kina

292393

CREMEKOPPAR, 3 st, 1700-tal, porslin, Kina, familerosefärger, höjd ca 7 cm

Smärre färgslitage

Orientaliskt, Porslin

Cremekoppar Kina

Budhistorik (18 bud)
1685274
1685331
1685274
950
1685328
900
1685274
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.