Insjölandskap med tranor oljemålning

292392

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Insjölandskap med tranor, på spännramen märkt Anna Edelstam född Hierta cop, olja på duk, ca 34x50 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Fack 18

Budhistorik (4 bud)

1684215
1684668
1684215
1673310

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.